Štrukturovaný dialóg: VI. cyklus

 

Opäť sme sa zapojili do cyklu diskusií na celom Slovensku a v celej EÚ a dali sme tak možnosť mladým zúčastniť sa na demokratickom živote! Vďaka diskusiám projektu Štrukturovaný dialóg majú mladí ľudia príležitosť zapojiť sa do tvorby politiky. Ich názory slúžia ako podklad pre opatrenia, ktoré určujú postavenie mladých ľudí, ich vzdelanie a príležitosti. DIskusie Štruktúrovaného dialógu sú nástrojom, vďaka ktorému sa pri rozhodovaní o mladých ľuďoch berie ohľad na nich samotných a ich názory.


YMCA na Slovensku ako partner Štruktúrovaného dialógu otvára diskusie s mladými ľuďmi a hľadáme odpovede na konzultačné otázky VI. cyklu Štruktúrovaného dialógu. Boli sme so študentami miestnych stredných škôl v Liptovskom Mikuláši a diskutovali sme aj s dobrovoľníkmi Nízkoprahového centra Jordán v Jelšave.

Stále je šanca prísť diskutovať do KC Diera do sveta v utorok 30.1. 2018 o 15:00 a ak to práve vtedy nestíhate, nevadí – všetky otázky môžete zodpovedať aj online: http://strukturovanydialog.sk/dotaznik/

FB udalosť: tu
Viac info: http://strukturovanydialog.sk/strukturovany-dialog/

Vstup voľný

Comments

comments