Ružomberok

YMCA v Ružomberku sa venuje hlavne mladým ľuďom s nedostatkom príležitostí, začali sme organizovať nový klub pre Rómov a sme vďační, že sa otvorila táto možnosť. Každý týždeň sa stretávame s deťmi, hráme sa, robíme tvorivé činnosti a prechádzame nejakým biblickým príbehom.

Chceme sa ešte veľa učiť o tejto práci a vidíme tu aj potenciál pre spoluprácu s inými združeniami. Spolu s YMCA Liptovský Mikuláš organizujeme aj letné anglické tábory na Liptove.

KECY 2017 (Conversational English Camp for Youth)

Tento rok mladí ľudia z Ružomberka a okolia organizujú už druhý ročník úspešného tábora, ktorý funguje taktiež v krajinách strednej a východnej Európy. Tento tábor je určený pre mladých ľudí od 14 rokov do 20 rokov. Cena je 135€ (sú možnosti, ako ju znížiť —> v prihláške). Tábor sa uskutoční v RZ Priedhorie (Pružina). Je to jedinečný tábor pre jedinečných ľudí ako si TY! (pozvi svojich kamarátov) Viac info: www.ruzomberok.baptist.sk/kecy

CHEC 2017 – DENNÝ, ZŠ ZAREVÚCA V RK

Na tento tábor pozývame všetky deti navštevujúce 1. – 7. ročník ZŠ (aj skončený 7. ročník, resp. do veku 14. rokov). Tábor sa bude konať od pondelku od 8:00, 10. – 14. júl 2017

Cena: 49 Eur – vrátane desiaty, obedu, poistenia a všetkého čo je potrebné pre program

Miesto: Základná škola Zarevúca, Ružomberok
~Prvá časť dňa, výučba s lektormi z USA v anglickom jazyku: konverzácia v anglickom jazyku, biblický príbeh v anglickom jazyku a tvorivé dielne taktiež v anglickom jazyku.
~Druhá časť dňa, športy, tvorivé dielne, veda (rôzne pokusy), umenie s lektormi z USA a tímom z Ružomberka – taktiež v anglickom jazyku.

Platba za tábor: prosíme uhradiť poplatok až po potvrdení prihlášky na č. účtu: SK2975000000000401921740 (bude aj v potvrdení).

Akékoľvek otázky adresujte na: rajska.lektor@gmail.com; 0905 616 136 (Anna Rajská).

Kontakt: Miloš Masarik | mimasarik (zavináč) gmail.com | 0915 266 365